آیا سرطان پستان درمان می شود؟

آیا سرطان پستان درمان می شود؟

یکی از سوالات مهمی که برای بیماران سرطانی وجود دارد آن است که آیا سرطان پستان درمان می شود؟ آیا فردی که مبتلا به سرطان پستان است، خوب می شود؟ سرطان پستان را می توان به روش سنتی درمان کرد؟ دکتر فتانه ضیائی در ادامه مطلب، پاسخ این سوالات را توضیح خواهند داد.

آیا-سرطان-پستان-درمان-میشود

آیا فردی که مبتلا به سرطان است خوب می شود؟

بیماری سرطان پستان، مانند بیماری هایی از جمله دیابت و فشار خون است. این بیماری همیشه و تا آخر عمر با بیمار هست و اما می توان آن را به خوبی کنترل کرد، تا جلوی عود بیماری تا حدی گرفته شود. بدین صورت از گسترش بیماری پیشگیری شده و بیمار در وضعیت بهتری به زندگی ادامه خواهد داد.

چگونه می توان از عود بیماری سرطان پستان آگاه شد؟

برای آن که از عود بیماری سرطان پستان آگاه شوید باید پس از آن که مراحل حاد درمان را پشت سر گذاشتید، معاینات مرتب را به صورت زیر انجام دهید:

  • هر ماه خود را معاینه کنید.
  • هر شش ماه تا پنج سال به پزشک معالج مراجعه کنید.
  • بعد از پنج سال، به صورت سالانه به پزشک مراجعه کنید و ماموگرافی انجام دهید.

بدین صورت بیمار کاملا در فواصل زمانی مشخص معاینات را انجام داده و تحت نظارت جراح پستان بوده است و بیماری به خوبی تحت کنترل می باشد.(تشخیص سرطان پستان در منزل )

مطالب مفید:

سرطان پستان در بارداری

آیا درد نشانه ی سرطان پستان است؟

آیا سرطان پستان به روش سنتی درمان می شود؟

یکی دیگر از مسائلی که درباره سرطان پستان وجود دارد آن است که بیماران برخی مواقع به دلایلی، نسبت به درمان های مدرن بدبین بوده و تلاش می کنند از درمان های سنتی استفاده کنند. درمان های سنتی که از زالو درمانی آغاز شده و تا استفاده از انواع و اقسام ضماد ها ادامه می یابد، پس از گذشت زمان زیادی از بیماری و هنگامی که بیماری کاملا پیشرفته است و به یک زخم بزرگ تبدیل شده، بیمار برای رفع زخم  و بیماری گسترش یافته، به پزشک مراجعه می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه سرطان پستان درمان می شود؟ بهتر است که به بهترین جراح پستان مراجعه نمایید. برای ارتباط با دکتر فتانه ضیائی با شماره 09382289506 تماس بگیرید و یا صفحه اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

اما باید بدانید، در حال حاضر برای درمان سرطان پستان هیچ درمان سنتی وجود ندارد، بنابراین برای تشخیص و درمان سرطان پستان حتما از طب مدرن کمک بگیرید و زمانی که درمان به خوبی انجام شد و پایان یافت، می توان به عنوان درمان کمکی از طب سنتی استفاده نمود.

بیشتر بخوانید
مراقبت های بعد از عمل سرطان پستان

نتیجه :

سرطان پستان ممکن است به سرعت پیشرفت کرده و گسترش یابد، بنابراین باتوجه به آنچه گفته شد باید معاینات مرتب را در فواصل زمانی مشخص انجام داد و همینطور سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنید و با انجام روش های درمانی به صورت سنتی وقت بهبودی را به تاخیر نیاندازید.

drziaei

پاسخ

بیست − سیزده =

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button