بهترین دکتر سرطان سینه در تهران

بهترین دکتر سرطان سینه در تهران

امروزه متاسفانه به دلیل رعایت نکردن رژیم غذایی، سبک زندگی اشتباه در زندگی و بسیاری دلایل دیگر احتمال ابتلا به انواع بیماری ها از جمله سرطان سینه بسیار شایع شده است، به همین دلیل علم پزشکی هم پیشرفت های شگرفی در این زمینه داشته است، تا با رشد این نوع از بیماری روش های درمان آن هم ارائه شود.
قطعاً انتخاب بهترین دکتر سرطان سینه در تهران، می تواند به شما اطمینان خاطر بیشتری برای بهبودی و درمان شما بدهد.

همان طور که می دانید سرطان پستان یکی از شایع ترین بیماری ها در بین زنان است. پس برای هر زنی واجب است که علائم سرطان سینه و راه های تشخیص آن را بداند.

اما چنانچه به این بیماری نیز مبتلا شدید، نباید روحیه خود را ببازید و فقط کافی است در انتخاب جراح سرطان پستان دقت کافی را داشته باشید. زیرا اگر پزشک شما متبحر باشد قطعا با روش های درمانی به روز، بهبودی کامل شما امکان پذیر است.

ویژگی های بهترین دکتر سرطان سینه در تهران

برای درمان این نوع از بیماری مانند سایر بیماری ها باید به بهترین های این حوزه مراجعه کنید، همان طور که می دانید بحث جراحی بسیار حساس تر از سایر روش های درمانی است

پس برای درمان سرطان سینه که یکی از روش درمانی آن جراحی پستان می باشد؛ در این شهر بزرگ باید به دنبال بهترین دکتر سرطان سینه در تهران باشید و ما قصد داریم در این مطلب ویژگی های بهترین دکتر سرطان سینه را بیان کنیم تا شما را در انتخابتان یاری کنیم.

 • از آخرین و به روزترین متدهای پزشکی جهت درمان سرطان سینه مطلع باشد.
 • تعداد بالای درمان و جراحی های موفقیت آمیز پستان داشته باشد.
 • میزان بالای رضایت مندی مراجعه کنندگان وی
 • جان و سلامتی بیمار را به منافع شخصی خود ترجیح بدهد.
 • ارائه مشاوره و راهنمایی کامل جهت روش های درمانی سرطان سینه به بیماران و مراجعه کنندگان.
 • ایجاد حس اطمینان و آرامش در بیمار.
بهترین دکتر سرطان سینه در تهران

بهترین دکتر سرطان سینه در تهران

مراحل درمان سرطان سينه

پس از مراجعه به بهترین دکتر سرطان سینه در تهران، ایشان با بررسی وضعیت جسمانی شما روش های درمان را برای شما توضیح می دهد. البته عوامل زیر در شیوه و روش درمانی هر شخص تاثیرگذار است:

 • مرحله سرطان
 • سن بیمار
 • وضعیت جسمانی و سلامتی بیمار
 • نوع سرطان
 • حساسیت به هورمون ها
بیشتر بخوانید
سرطان پستان در مردان

رایج ترین روش های درمان سرطان پستان

روش های جراحی سرطان سینه

با پیشرفت علم پزشکی در زمینه سرطان سینه پزشکان سعی می کنند حدالامکان دست به تیغ جراحی نزنند، چرا که با روش های نوین و کارآمد دیگری می توان به درمان سرطان سینه خوش خیم و یا بدخیم پرداخت.

اما گاهی اوقات پزشک ملزم به برداشتن تومور است به همین دلیل نیاز به جراحی به وجود می آید، انواع روش های جراحی سرطان سینه به شرح زیر است:

 • ماستکتومی

این عمل جراحی سرطان پستان برای برداشتن کانال ها، غده های چربی، نوک سینه، لوبول ها، آرئول و قسمتی از پوست به کار می رود. در طی این عمل گره های لنفاوی زیر بغل و رایکان عضله دیواره قفسه سینه برداشته می شود.

 • لامپکتومی

در صورتی که غده سرطانی کوچک باشد از این روش برای برداشتن غده و بخشی از بافت های سالم اطراف آن جهت جلوگیری از گسترش غده استفاده می شود.

 • بافت برداری گره سنتینل

برای جلوگیری از پیشروی سرطان یک گره لنفاوی برداشته می شود، چون که اگر سرطان به یک گره لنفاوی برسد احتمال دارد در سراسر بدن پخش شود، به همین جهت از طریق روش بافت برداری گره سنتینل نسبت به برداشتن گره لنفاوی مورد نظر اقدام می شود.

 • انهدام گره لنفاوی زیر بغل

هنگامی که سلول های سرطانی در گره سنتینل وجود داشته باشد، امکان دارد جراح چنده گره در زیر بغل بیمار را بردارد تا از پیشروی سرطان به سایر نقاط بدن جلوگیری کند.

 • بازسازی

به دلیل اینکه عمل جراحی برداشتن پستان(ماستکتومی) برای اکثر خانم ها سخت و ناراحت کننده است، میتوان با عمل جراحی بازسازی پستان به ترمیم فرم سینه ها بعد از درمان سرطان سینه کمک شایانی کرد.

دکتر فتانه ضیایی جراح سرطان پستان با بکارگیری به روزترین متد های روز دنیا ،بهترین دکتر سرطان سینه در تهران هستند .برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره تلفن 09382289506 تماس بگیرید و یا صفحه اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

و در آخر…

به دلیل شایع شدن بیش از پیش سرطان سینه در بین زنان لطفا در صورت مشاهده هر گونه علائم و نشانه ای از این نوع بیماری به پزشک مراجعه کنید. زیرا در صورت تشخیص به موقع این نوع از بیماری درمان آن نیز بسیار آسان تر و با نتایج بهتر خواهد بود.

همچنین در انتخاب بهترین دکتر سرطان سینه در تهران نیز دقت کافی داشته باشید و از رزومه کاری موفق و دانش و تبحر کافی ایشان اطمینان حاصل کنید.

بیشتر بخوانید
ماستکتومی یا جراحی برداشتن پستان

به امید دنیایی بدون سرطان….

 

 

 

 

drziaei

پاسخ

پنج × سه =

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button