رویای درمان سرطان پستان با طب سنتی

رویای درمان سرطان پستان با طب سنتی

یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه درمان سرطان پستان، درمان با طب سنتی است که افراد زیادی درباره آن سوال دارند. ایا امکان دارد سرطان پستان با طب سنتی درمان شود؟ درباره درمان سرطان پستان با طب سنتی چه اطلاعاتی دارید؟ در ادامه مطلب دکتر فتانه ضیائی درباره این روش درمانی و اثرات آن توضیحاتی مهمی را داده اند.

درمان-سرطان-پستان-با-طب-سنتی

علت انتخاب روش سنتی برای درمان سرطان پستان

بسیاری از مراجعه کنندگانی که به جراحان پستان خوب مراجعه می کنند نا امید شده اند، ترسیده اند و یا تحت تاثیر اطرافیان و افرادی که اغلب کارشناس نیستند قرار گرفته اند و ترجیح می دهند درمان را نصفه کار رها کرده  و یا حتی درمان را به کلی انجام ندهند و در این زمان سودجویان از عدم آگاهی این بیماران استفاده کرده و بیماران نیزبه دلیل ترس، اضطراب و نگرانی، به درمان های سنتی روی می آورند.

درمان سرطان پستان و طب سنتی

افراد بسیاری سوال می کنند، چرا جراحان پستان با طب سنتی موافق نیستند؟

اکثر کارها و روش هایی که به نام طب سنتی این روز ها رایج شده اند، هیچ مبنای علمی و حتی سنتی ندارند و در اکثر مواقع جنبه ای تبلیغاتی و درآمد زایی داشته و سوء استفاده از نگرانی و عدم آگاهی مردم است.

عده ی بسیاری نیز درباره طب بوعلی سینا سوال می کنند، طب بوعلی سینا پایه ای برای علم پزشکی حاضر است و دلیلی بر آن نمی شود که همچنان افراد همان طب را مدنظر قرار دهند و از روش های درمانی مدرن و پیشرفته که برای پروسه درمان سرطان پستان که زمان در آن بسیار مهم است، استفاده نکنند.

درمان سرطان پستان با جوشانده ها

سرطان پستان بیماری نیست که بتوان آن را با جوشانده های مختلف، ضماد، بادکش، زالو و دیگر روش های درمانی سنتی رایج درمان کرد و این موارد تنها می تواند به عنوان آرامش دهنده، کاهش درد و تحمل روند درمانی مدرن سرطان پستان کمک کننده باشد، اما هرگز نمی تواند به عنوان درمان اصلی باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بهتر است که به بهترین جراح پستان مراجعه نمایید. برای ارتباط با دکتر فتانه ضیائی با شماره ۰۹۳۸۲۲۸۹۵۰۶ تماس بگیرید و یا صفحه اینستاگرام ایشان را دنبال کنید.

تاخیر در درمان سرطان پستان

پزشکان بسیاری توصیه کرده اند، درمان بیماری ها مخصوصا سرطان را با انجام روش های درمانی سنتی و ناکارآمد به تاخیر نیاندازید، زیرا بیماران بسیاری که مبتلا به سرطان هستند، دیده می شود که مدتی درمان های سنتی انجام داده اند و آنچنان به بیمار آسیب وارد شده  و همچنین زمان مفید درمانی را از دست داده است، که شاید روش های درمانی مدرن دیگر پاسخگوی بیمار نباشد و تنها بتوان در بهبود زخم ها، کاهش ترشحات و…کمک کرده  و اما نمی توان درمان قطعی را انجام داد.

در آخر باید بگوییم طب سنتی شاید بتواند یک درمان کمک کننده برای درمان سرطان پستان باشد، اما به هیچ وجه درمان اصلی و قطعی نیست و در حال حاضر هیچ درمان سنتی برای درمان قطعی سرطان پستان وجود ندارد و برای تشخیص و درمان سرطان پستان باید از طب مدرن استفاده کرد و تنها می توان در پروسه درمان و یا پس از درمان سرطان پستان از طب سنتی کمک طلبید.

پاسخ

15 − 5 =

Call Now Button